Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty letniej szkoły organizowanej przez Uniwersytet w Pizie – jedną z najstarszych uczelni na świecie!

Jest to wyjątkowa okazja dla studentów z całego świata, na zdobywanie dodatkowej wiedzy w malowniczym otoczeniu – z uwagi na strategiczne położenie geograficzne miasta i doskonałe połączenia kolejowe i lotnicze, które oferują możliwość weekendowych wycieczek do innych części Włoch i Europy.

W ramach letniej szkoły organizowane są intensywne kursy naukowe, trwające od 3 do 6 tygodni. Wykłady prowadzone są w języku angielskim przez wykładowców z różnych stron świata, którzy są uznanymi ekspertami w swojej dziedzinie. Zajęcia cechują się ponadto niekonwencjonalnymi formami nauczania takimi jak organizowanie tutoriali, warsztatów, wycieczek, imprez kulturalnych itp.

Biorący udział w letniej szkole mają możliwość zdobycia 6 punktów ECTS, a po pozytywnym zdaniu egzaminów końcowych otrzymają certyfikat.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZNALEŹĆ MOŻNA NA STRONIE INTERNETOWEJ ORAZ BROSZURZE INFORMACYJNEJ

KONTAKT:

International Cooperation

Lungarno Pacinotti, 44 - 56126 Pisa

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +39 050 2212272