Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów do zapoznania się z ofertą czwartej Międzynarodowej Letniej Szkoły w Ingolstadt!

Tegoroczna oferta skupiona jest wokół tematyki technologii mobilnych oraz zarządzania w przemyśle motoryzacyjnym, a specjalnie przygotowany interdyscyplinarny program charakteryzuje się kursami akademickimi z zakresu inżynierii i zarządzania na różnych poziomach - od wiedzy na poziomie licencjatu po doktorat.

Uczestnicy kursów otrzymają ponadto możliwość uzyskania 5 punktów ECTS - po pomyślnym zdaniu wszystkich pisemnych i praktycznych testów oraz obecności na wszystkich gościnnych wykładach oraz wizytach w przedsiębiorstwach regionu.

Wszystkie kursy odbywać się będą w Ingolstadt - położonym w samym sercu Bawarii, oferującym odwiedzającym fascynującą mieszankę historii, tradycji i nowoczesności.

Termin: 20 – 31 lipca 2015

Koszt: 250 EUR (cena uwzględnia opłatę za naukę, wykłady, wycieczki, program kulturalny, wydarzenia społeczne, wydanie Transcript of Records)

Termin rejestracji upływa: 15 kwietnia 2015

Pytania kierować można na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej