Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z programem 12 Międzynarodowej Konferencji – Europejski Rynek Energii (EEM15), która odbędzie się w dniach 20 – 22 maja w Lizbonie.

W tym roku konferencja organizowana jest przez ISEL – Lisbon Engineering Superior Institute we współpracy z Politechniką Łódzką.

11 poprzednich edycji konferencji stanowiło forum dla wymiany idei oraz otwartej i bezpośredniej dyskusji na temat rozwoju rynków energetycznych w Europie. Podejmowano dyskusje w tematyce obejmującej politykę i doświadczenia rynków energii elektrycznej i gazu oraz wpływ zmian klimatycznych na ten sektor.

Na tegoroczną edycję spotkania zaproszeni zostali jedni z najważniejszych przedstawicieli instytucji europejskich, przemysłu i ośrodków akademickich. Odbywające się w trakcie konferencji sesje naukowe obejmą szeroki zakres tematów, w tym europejskiej polityki energii i klimatu, inżynierii, ekonomii energii, rynków emisji oraz modelowania, symulacji i prognozowania, regulacji i przepisów prawa konkurencji.

Konferencja poprzedzona będzie spotkaniami i warsztatami, które zaplanowane zostały na 19 maja.

Więcej informacji znaleźć można na stronie:

www.eem15.com