Z przyjemnością zapraszamy wszystkich studentów drugiego i trzeciego roku studiów do zapoznania się z ofertą kolejnej Międzynarodowej Zimowej Szkoły, która odbędzie się w dniach 5 - 10.02.2017 w szwajcarskiej Lucernie!

Jak co roku tematem przewodnim wydarzenia będzie "design thinking", a Dział Współpracy Międzynarodowej pokryje koszty przejazdu do Szwajcarii dla wybranego kandydata, który zakwalifikuje się do udziału w zimowej szkole.

L1

 

 

Kandydaci chętni do wzięcia udziału w wydarzeniu proszeni są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim do Działu Współpracy Międzynarodowej do dnia 18.11.2016 (piątek), do godz. 12:00.

Osoby do kontaktu:

Elżbieta Cieślak – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Marta Dębowska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wybrani kandydaci zostaną zaproszenie przed pracownika DWM do wzięcia udziału w rozmowie kwalifikacyjnej, która odbędzie się w dniu 21.11.2016 (poniedziałek) o godz. 10:00.

Szczegóły dotyczące Wydarzenia znaleźć mozna na:

https://www.facebook.com/International.Winter.School.Lucerne/about/

Oraz ulotce informacyjnej:

L2