English Version Русская версия Українська версія
CZCIONKA:
KONTRAST:

Dział Współpracy Międzynarodowej

środa, kwiecień 21, 2021 38

Jest już dostępny pierwszy w 2021 roku numer kwartalnika EUROPA DLA AKTYWNYCH, a w nim artykuły m.in. o wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej i z Erasmusa, bezpieczeństwie w sieci oraz dodatkowych możliwościach wyjazdów zagranicznych.
Znajdziecie w nim także historię sukcesu naszych "ambasadorów" Erasmus+ - Ani i Sebastiana Rutkowskich z Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Artykuł  "Erasmus, miłość i medycyna" w wersji elektronicznej znaleźć można pod adresem: https://issuu.com/frse/docs/eda_2021_1_online
Rutkowscy 1
 
Rutkowscy 2

 
 

wtorek, kwiecień 20, 2021 34

Zapraszamy Studentów Politechniki Opolskiej do zapoznania się z konkursem na stypendium naukowe przyznawane przez Ministerstwo Nauki i Edukacji w Chorwacji oraz chorwacką Agencję Wymiany Akademickiej i Programów UE. Dla Polski przewidziane zostały 4 semestralne stypendia dla studentów (zarówno z I i II stopnia studiów). Wysokość miesięcznego granatu na studia w Chorwacji wynosi 1.600,00 HRK. Jednym z wymogów podczas aplikacji jest posiadanie obywatelstwa polskiego. Wszystkie szczegóły oferty można sprawdzić w broszurze poniżej.

BROSZURA INFORMACYJNA

piątek, kwiecień 16, 2021 60

Wszystkich zainteresowanych nauką języka portugalskiego zachęcamy do zapoznania się z ofertą Letniego Kursu organizowanego przez University of Algarve. Dzięki uczestnictwu w wydarzeniu, będzie można nie tylko zdobyć lub rozwijąć swoje umiejętności językowe, ale również dowiedzieć się więcej o kulturze tego kraju. Kurs będzie odbywał się w formie on-line, w dniach 5-30 lipca 2021. Szczegóły dotyczące programu oraz opłat, można znaleźć na stronie: LINK

poniedziałek, kwiecień 12, 2021 60

Wszystkich doktorantów i młodych naukowców Politechniki Opolskiej, zachęcamy do zapoznania się z Programem Stypendialnym DAAD.Umożliwia on odbycie pobytu badawczego w Niemczech na uczelni wyższej lub w innym instytucie naukowym. Stypendium trwa od 1 do 6 miesięcy. Termin składania wniosków mija 30 kwietnia.

Wszystkie dodatkowe informacje dostępne są na stronie: LINK

Broszura informacyjna: LINK

piątek, kwiecień 09, 2021 62

Lithuania Business University of Applied Sciences Leadership Platform (Choose Klaipeda 2021) wspólnie z ChangeMakersOn zaprasza na dwudniowy międzynarodowy konkurs przedsiębiorczości społecznej, który odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w seminariach i warsztatach, zapoznać się z tematyką biznesu społecznego, wysłuchać prezentacji  przedsiębiorców i praktyków społecznych z Tallina (Estonia) i Liepaja (Łotwa).

Dowiedz się więcej na: Tarptautinis socialinio verslumo konkursas/ International social entrepreneurship competition (facebook.com)

FB cover

Media społecznościowe Politechniki Opolskiej