English Version Русская версия Українська версія
CZCIONKA:
KONTRAST:

Dział Współpracy Międzynarodowej

Drodzy Studenci!

Nasza uczelnia partnerska Lucerne University of Applied Sciences and Arts zaprasza na kolejną już edycję International Summer School 2022, która odbędzie się w Lucernie w dniach: 04-09.09.2022r.

Tegoroczny temat przewodni to "Circular Economy and Sustainable Value Propositions". Więcej informacji o programie można znaleźć w grafice poniżej.

Organizator zapewni uczestnikom zakwaterowanie ze śniadaniem i obiadem oraz wycieczkami i bezpłatnymi wydarzeniami towarzyskimi. Wszyscy uczestnicy są zaproszeni do wzięcia udziału w przyjęciu powitalnym w niedzielę wieczorem o 19:30 w centrum Lucerny. Tydzień oficjalnie kończy się w piątek 9 września późnym popołudniem pożegnalną imprezą zorganizowaną przez lokalnych studentów. Zakwaterowanie jest dostępne do soboty 10 września. Uczestnikom zostanie wypłacone dofinansowanie na koszty podróży. 

Profil kandydata:
Poszukujemy dwóch zmotywowanych i entuzjastycznych studentów II lub III roku z dobrą znajomością języka angielskiego. 

Jak zaplikować?
Od kandydatów wymagamy przesłania CV wraz z listem motywacyjnym po angielsku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Warunkiem wyjazdu jest pomyślne przejście rozmowy kwalifikacyjnej, na którą zaprosimy tylko wybranych kandydatów. Prosimy o przesyłanie dokumentów do 9.06.2022r.

Serdecznie zachęcamy!

lucerna_info.png

Media społecznościowe Politechniki Opolskiej