English Version Русская версия Українська версія
CZCIONKA:
KONTRAST:

Dział Współpracy Międzynarodowej

Nasza uczelnia partnerska University of León organizuje pierwszą wirtualną wymianę Gear Up! Inicjatywa ma za zadanie promować internacjonalizację studentów, wymianę kulturową oraz przygotować do ewentualnej fizycznej wymiany ERASMUS!
Jest to świetny sposób na podszkolenie umiejętności językowych, poznanie innych międzynarodowych studentów oraz rozwinięcie swojej wiedzy w interdyscyplinarnych kierunkach!

 W październiku i listopadzie 2022 r. odbędzie się wirtualna wymiana Gear Up. Program jest dedykowany studentom pierwszego stopnia niezależnie od kierunku studiów, którzy chcą poprawić swoją komunikację międzykulturową, poziom języka angielskiego lub umiejętności miękkie. Ta wymiana online oferuje możliwość interakcji z ludźmi z różnych kultur a także przygotowanie dla tych studentów, którzy zamierzają podjąć międzynarodową mobilność fizyczną. W ciągu 8 tygodni (3 października – 27 listopada) studenci z różnych uczelni partnerskich spotkają się za pośrednictwem wideokonferencji, aby wykonać 6 zadań związanych z międzykulturowością, studiowaniem za granicą i tożsamością europejską. Będą również zobowiązani do uzupełnienia portfolio, w którym zdadzą sprawozdanie ze swoich doświadczeń i omówią temat uczenia się międzykulturowego, oczekiwań i planów na przyszłość. 

Termin rejestracji upływa 10 września 2022 roku.
Uniwersytet w León będzie odpowiedzialny za:

  • Wydawanie certyfikatów ECTS studentom, którzy pomyślnie ukończą wymianę.
  • Przygotowanie studentów do wymiany (warsztaty online + podręcznik ucznia)
  • Nadzorowanie uczestników co drugi tydzień podczas wymiany.
  • Asystowanie studentom w trkcie trwania programu
    Przed aplikacją kandydaci są zoobowiązani do przejścia rozmowy rekrutacynej z pracownikiem Działu Współpracy Międzynarodowej.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową Gear Up! – Virtual Exchange (wordpress.com) lub obejrzyj informacyjny film: Gear Up! Virtual Exchange - YouTube 

Możesz skontaktować się z organizatorami pisząc e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy!

Media społecznościowe Politechniki Opolskiej