English Version Русская версия Українська версія
CZCIONKA:
KONTRAST:

Dział Współpracy Międzynarodowej

Drodzy Pracownicy!
Serdecznie zachęcamy do udziąłu w VII Międzynarodowej Konferencji Naukowej pod hasłem TRANSPORT. EDUCATION. LOGISTICS AND ENGINEERING, która odbędzie się 30.06-1.07.2023 w Rydze, Łotwa. Organizatorem jest Riga Aeronautical Institute. 

 

Celem konferencji jest omówienie szerokiego spektrum zagadnień i aktualnych problemów z zakresu systemów transportowych, umożliwienie wymiany wiedzy i doświadczeń dotyczących najlepszych naukowych praktyk badawczych oraz procesów rozwojowych w priorytetowych obszarach przemysłu. Zakres tematów dyskusji obejmuje również współpracę na rzecz rozwoju wspólnych programów naukowo-badawczych.

Konferencja poruszy między innymi następujące tamtaty:

Opłata rejestracyjna wynosi 50 EUR
Formularz rejestracyjny jest do pobrania ze strony: 
Conference. Registration (rai.lv)

WYMAGANIA DOTYCZĄCE MANUSKRYPTU/PUBLIKACJI/MATERIAŁÓW BADAWCZYCH

W celu włączenia manuskryptu/publikacji do księgi zbiorowej konferencji "Transport. Edukacja. Logistyka i Inżynieria - 2023", manuskrypty/publikacje/materiały badawcze należy przesłać do 21 maja 2023 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Preferowane jest, aby manuskrypty/publikacje były napisane w języku angielskim, akceptowane będą również manuskrypty/publikacje w języku rosyjskim lub łotewskim, ale muszą one zawierać streszczenie/streszczenie w języku angielskim (do 150 słów).

 

Media społecznościowe Politechniki Opolskiej