English Version Русская версия Українська версія
CZCIONKA:
KONTRAST:

Dział Współpracy Międzynarodowej

Dział Współpracy Międzynarodowej oraz Pani Prorektor dr inż. Aneta Kucińska-Landwójtowicz zapraszają pracowników Politechniki Opolskiej na szkolenie-warsztaty z zakresu różnic kulturowych oraz komunikacji międzykulturowej, które zorganizowane zostanie w dniu 28.05.2024.

Warsztaty skierowane są do wszystkich pracowników uczelni i mają na celu podniesienie kompetencji międzykulturowych w codziennej pracy ze studentami różnych narodowości, których na naszej uczelni z każdym rokiem studiuje coraz więcej.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „At OUTech you are always welcome”, który finansowany jest przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland (2022).

Szkolenie poprowadzi Pani Joanna Domagała - ekspertka ds. internacjonalizacji oraz komunikacji międzykulturowej, która od 2015 roku jest trenerem SUCTI, projektu w ramach którego bada i zajmuje się tzw. Internacjonalizacją w domu.

Dodatkowe informacje nt. szkolenia:

  • Miejsce: sala 39B, budynek Łącznik
  • Godz.: 10:00 - 14:30
  • Język szkolenia: Polski
  • Zgłoszenie chęci uczestnictwa proszę przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 19.05.2024

Purple Blue and Black Modern Creative Company Profile Flyer

Media społecznościowe Politechniki Opolskiej