English Version Русская версия Українська версія
CZCIONKA:
KONTRAST:

Dział Współpracy Międzynarodowej

piątek, lipiec 29, 2022 39

Z przyjemnością dzielimy się informacjami dotyczącymi Advanced Courses 2022, które są organizowane przez naszą uczelnię partnerską Polytechnic Institute of Cávado and Ave (IPCA) w Portugalii. Oferują zaówno kursy online jak i stacjonarne. Poniżej znajdziecie wszystkie istotne informacje o każdym z kursów, w tym kontakt e-mail.

czwartek, lipiec 28, 2022 118

Raj dla surferów, wielbicieli zachodów słońca i górskich wędrówek...mowa oczywiście o mieście Viana do Castelo - miejscu, które stało się "Erasmusowym domem" dla wielu naszych studentów. Dziś zachęcamy do zapoznania się z wrażeniami studentki Ekonomii Julii Łabędzkiej, dla której wyjazd był okazją do zwiedzenia wielu pięknych miejsc nie tylko w Portugalii lecz także we Francji i Hiszpanii. Jeśli jej historia sprawi, że poczujecie chęć wyjazdu na Erasmusa-nie przegapcie jesiennej rekrutacji!

wtorek, lipiec 26, 2022 168

W kolejnej relacji z wyjazdu na Erasmusa do Miguel Hernández University of Elche student Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii - Marcin Murawski opowiada dlaczego warto zdecydować się na wymianę i co zyskuje się poprzez odbycie części studiów za granicą. Serdecznie zapraszamy na sprawozdanie z ostatniego semestru spędzonego w hiszpańskiej, nadmorskiej miejscowości Alicante.

wtorek, lipiec 26, 2022 60

Zachęcamy wszystkich studentów i absolwentów Budownictwa do zapoznania się z ofertą praktyki lub pracy stałej w hiszpańskiej firmie CYPE w Alicante, tworzącej już od 40 lat oprogramowanie dla Architektury, Inżynierii i Budownictwa. Więcej informacji o firmie: http://www.cype.com/en/

wtorek, lipiec 19, 2022 158

Zapraszamy na sprawozdanie z mobilności Erasmus+ studentki Wydziału Ekonomii i Zarządzania Jessiki Stempel. Jeśli Erasmus w Hiszpanii brzmi zachęcająco, serdecznie polecamy zapoznać się ze szczegółami oraz małą galerią zdjęć z wyjazdu.

czwartek, lipiec 07, 2022 77

Z przyjemnością ogłaszamy, że ruszył nabór na Mentora w roku akademickim 2022/23! Poszukujemy komunikatywnych i otwartych osób, chcących poznać lepiej środowisko Erasmusów poprzez integrację i wymianę kulturową. Grupa Mentor PO działa na Politechnice Opolskiej już od kilkunastu lat i zrzesza lokalnych studentów, którzy pomagają studentom-obcokrajowcom odnaleźć się zarówno w życiu studenckim jak i towarzyskim w naszym mieście.

Media społecznościowe Politechniki Opolskiej