English Version Русская версия Українська версія
CZCIONKA:
KONTRAST:

Dział Współpracy Międzynarodowej

wtorek, kwiecień 16, 2024 22

Drodzy studenci, Nasza uczelnia partnerska University of Minho (Portugal) zaprasza studentów drugiego stopnia studiów do udziału w programie BIP TURNING IDEAS INTO BUSINESSES (5 ECTS) którego fizyczna część odbędzie się 24-28 czerwca . Wirtualny komponent rozpoczyna się 21 maja. Zainteresowane osoby są zoobligowane do wcześniejszej kwalifikacji do programu Erasmus+. Prosimy o kontakt z Działem Współpracy Międzynarodowej w celu ustalenia terminu romowy rekrutacyjnej.

piątek, kwiecień 05, 2024 142

Nasza szwajcarska uczelnia partnerska Lucerne University of Applied Sciences and Arts zaprasza studentów Politechniki Opolskiej do wzięcia udziału w Szkole Letniej 2024!

środa, kwiecień 03, 2024 173

Studenci Politechniki Opolskiej Martyna (studentka Zarządzania) oraz Tomek (student Informatyki) postanowili razem wyjechać na Erasmusa i znaleźli uczelnię partnerską łączącą te oba kierunki. Wybrali Universidad de Jaén położony w górskim miasteczku w regionie Andaluzji. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wrażeniami studentów z ich semestralnego pobytu w Hiszpanii!

czwartek, marzec 28, 2024 106

Zespół DWM życzy wszystkim radosnych, pełnych miłości i szczęścia Świąt Wielkanocnych. Wspaniałego świętowania w gronie najbliższych.

Media społecznościowe Politechniki Opolskiej