5th DUBROVNIK INTERNATIONAL ECONOMIC MEETING (DIEM 2021) - GLOBAL CHALLENGES, CRISIS MANAGEMENT AND SUSTAINABLE DEVELOPMENT

Pragniemy poinformować, iż Universiy of Dubrovik przedłuża termin nadsyłania abstraktów i zgłoszeń na konferencję- International Economic Meeting (DIEM 2021) - Global Challenges, Crisis Management and Sustainable Development do 19 marca 2021Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-3 lipca 2021 w Dubrowniku. Szczegóły dotyczące konferencji można znaleźć na stronie innternetowej: LINK

UniLaSalle - Międzynarodowa konferencja on-line

Uczelnia Partnerska Politechniki Opolskiej - UniLaSalle zaprasza kadrę dydaktyczną do uczestnictwa w międzynarodowej konferencji na temat innowacyjnych metod i narzędzi pedagigicznych. Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu "Teach with Erasmus+" 03.06.2021 na platformie Zoom Conference. Zgłoszenia można przesyłać do 16.03.2021 poprzez wypełnienie formularza on-line (link).

Więcej na temat konferencji można przeczytać na stronie uczelni - link.

 

Wirtualny Q&A z Shawnem Martinbrough

Uwaga, mamy interesujące ogłoszenie dla wszystkich fanów Superbohaterów!
Ambasada USA zaprasza na wirtualny Q&A z Shawnem Martinbrough, artystą tworzącym komiksy takie jak „Batman”, „The Black Panther” czy „Hellboy”. 
Wydarzenie odbędzie się 25 lutego 2021 o godz.: 17:00, a rejestracji można dokonać do dnia 24 lutego 2021 godz. 17:00 poprzez LINK. Na spotkaniu, współprowadzonym przez American Studies Center - OSA UW, Shawn Martinbrough opowie o roli komiksów i sile ich twórców w reprezentowaniu różnorodności, o kulturze komiksu, a także o swoich artystycznych korzeniach. Spotkanie poprowadzi dr hab. Paweł Frelik z Ośrodka Studiów Amerykańskich UW. Spotkanie odbędzie się w j. angielskim. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


 

UNIVERSITY OF ŽILINA - Międzynarodowa Konferencja on-line

Pragniemy poinformować, iż 10.03.2021 o godz. 10:00 odbędzie się międzynarodowa konferencja on-line organizowana przez naszą uczelnię partnerską University of Zilina. Tematem przewodnim wydarzenia będą zmiany w mobilnościach międzynarodowych, spowodowane wirusem COVID-19. Zapraszamy do uczestictwa zarówno Pracowników, jak i Studentów Politechniki Opolskiej. Zgłoszenia można nadsyłać poprzez LINK.