English Version Русская версия Українська версія
CZCIONKA:
KONTRAST:

Dział Współpracy Międzynarodowej

wtorek, maj 17, 2022 25

Studencie! Uniwersytet w Prisztinie (Kosowo) ma przyjemność ogłosić nabór dla studentów zainteresowanych udziałem w 21. edycji PISU 2022!!! To fantastyczna okazja, aby poszerzyć swoje horyzonty dzięki 13 kursom prowadzonym przez międzynarodowych ekspertów. Nie przegapcie szansy by stać się częścią innowacyjnej społeczności, która ceni ludzi jako współtwórców w kształtowaniu nowych znaczeń i tożsamości kulturowych.

piątek, maj 06, 2022 42

Dołącz do III edycji Szkoły Letniej organizowanej przez Uniwersytet w Salerno we współpracy z Uniwersytetem Technicznym w Rydze! Z przyjemnością informujemy, że trzecia edycja Letniej Szkoły 2022 pod nazwą SUSTAINABLE CONSTRUCTION “Next generation: greener, smarter, stronger” odbędzie się we włoskim Salerno w dniach: 28.08-3.09.2022. Wydarzenie będzie mieć charakter hybrydowy.

środa, kwiecień 27, 2022 74

Drodzy Studenci!!! Uniwersytet „1 Decembrie 1918” w Alba Iulia zaprasza Studentów Politechniki Opolskiej do udziału w III edycji Międzynarodowej Szkoły Innovation for NextGen EU organizowanej w dniach 16-20 maja 2022 w trybie hybrydowym (zarówno na miejscu, jak i online).

środa, kwiecień 20, 2022 58

Nasza uczelnia partnerska Vilnius University of Applied Sciences zaprasza do spędzenia części lata na Litwie. Program obejmuje studia licencjackie z profesjonalnymi wykładowcami, a także networking, wyjazdy studyjne i różnorodne wydarzenia integracyjne.

wtorek, kwiecień 12, 2022 95

Dtrodzy studenci! Przedstawiamy ofertę stypendialną dla studentów z pochodzeniem/obywatelstwem polskim lub posiadajacych Kartę Polaka. Uprzejmie informujemy, że Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej uruchomiła nabór wniosków do programu stypendialnego dla Polonii im. Gen. Wł. Andersa (Anders NAWA). W tym roku nabór prowadzony jest w następujących terminach: Anders NAWA na studia I stopnia i jednolite studia magisterskie: 29 marca – 15 lipca 2022 Anders NAWA na studia II stopnia: 29 marca – 12 maja 2022

poniedziałek, kwiecień 11, 2022 86

Nauczyciele Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki biorą aktywny udział w programie Erasmus +. W minionym tygodniu dr hab. inż. Michał Tomaszewski oraz dr inż. Łukasz Dzierżanowski przebywali w Faro w Portugalii na University of Algarve. Więcej o ich pobycie znaleźć można na: Portugalia z Programem Erasmus + - Wydział Elektrotechniki Automatyki i Informatyki

Media społecznościowe Politechniki Opolskiej