International Week - Instituto Politecnico de Viana do Castelo (IPCV)

Zapraszamy wszystkich pracowników Politechniki Opolskiej do zapoznania się z zasadami uczestnictwa i programem wydarzenia International Week organizowanego przez naszą uczelnię partnerską - Instituto Politecnico de Viana do Castelo. Konferencja będzie odbywać się pod tematem przewodnim: ERASMUS+ training opportunities for students: a gateway to the International Labor Market w Viana do Castelo od 3-7 czerwca 2019r. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://internacional.ipvc.pt/en/node/1046 . Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać do 12 maja 2019r.

PROGRAM WYDARZENIA

Erasplus, czyli pomoc w poszukiwaniu miejsca praktyk

Wszystkich studentów i absolwentów Politechniki Opolskiej zachęcamy do zapoznania się z broszurą informacyjną firmy Erasplus, która specjalizuje się w wyszukiwaniu najlepszych praktyk zagranicznych, przede wszystkim w ramach Programu Erasmus+.

 

"Praktyki Erasmus? Wyjedź z Erasplus+ i zdobądź cenne doświadczenie! Erasplus+ gwarantuje znalezienie najlepszej oferty praktyk zagranicznych dla studentów i absolwentów w ramach programu Erasmus+, która spełni Twoje oczekiwania. Oferuje usługę w pełni dostosowaną do Twojego profilu, preferencji i potrzeb. Firma współpracuje z uniwersytetami we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Holandii i Norwegii. Erasplus+ zapewnia również wsparcie w zakresie organizacji zakwaterowania czy kursu językowego w trakcie pobytu za granicą, aby skutecznie ułatwić Ci adaptację do nowych okoliczności. Polecamy!"

Erasplus broszura informacyjna

Co kraj to obyczaj!

Mawia się, że co kraj to obyczaj! A o tym jak wyglądają tradycje świąteczno-noworoczne w różnych regionach świata opowiadali dzieciom z Dzielnicy Wróblin, studenci programu Erasmus+ uczący się obecnie na Politechnice Opolskiej.

Więcej na ten temat można przeczytać w Wiadomościach Uczelnianych: https://wu.po.opole.pl/studenci-erasmusa-dzieciom/

IMG 20181208 173700