logo ESN PO

ESN PO jest lokalną sekcją organizacji Erasmus Student Network, która działa na Politechnice Opolskiej. Jesteśmy grupą kilkudziesięciu charyzmatycznych studentów, którzy organizują międzynarodowe wydarzenia akademickie i promują programy mobilnościowe. Swoje działania skupiamy również na pomocy studentom z zagranicy w zaaklimatyzowaniu się w naszym pięknym mieście, sprawiając by ich Erasmusowa przygoda była niezapomnianym doświadczeniem.

Na rysunku "Bożydar" oficjalna maskotka ESN PO.

(rys. Rafał Besztak)

Bożydar

ESN POLSKA

Nasza sekcja podobnie jak wszystkie inne sekcje organizacji działające na uczelniach w Polsce, współtworzy platformę narodową – ESN Polska, której głównym celem jest wspólne wspieranie i rozwój, współpraca między członkami pochodzącymi z różnych miast, a także wymiana wiedzy i doświadczeń przy organizowaniu różnych eventów.

12309836 1063973433653687 8704451239406272048 o

CZYM JEST ERASMUS STUDENT NETWORK (ESN)?

ESN to międzynarodowe zrzeszenie studentów, posiadające status organizacji non-profit. Jego główną misją jest reprezentowanie studentów zagranicznych, a tym samym zapewnienie możliwości zrozumienia kulturowego i rozwoju osobistego w ramach zasady STUDENCI POMAGAJĄ STUDENTOM. Obecnie ESN jest największym interdyscyplinarnym stowarzyszeniem studentów w Europie, a jego sekcje działają w ponad 480 instytucjach szkolnictwa wyższego z 37 krajów.

Lokalne sekcje oferują pomoc w nauce i społecznej integracji. Odbywa się to głównie poprzez organizowanie imprez kulturalnych i społecznych, wycieczek, projektów językowych, nocy filmowych, międzynarodowych festiwali o różnej tematyce przewodniej!

 

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ODWIEDŹ I POLUB NASZE STRONY!

www.facebook.com/esnpo

www.instagram.com/esn_po

www.facebook.com/BozydarEsnPo