English Version Русская версия Українська версія
CZCIONKA:
KONTRAST:

Dział Współpracy Międzynarodowej

Dołącz do III edycji Szkoły Letniej organizowanej przez Uniwersytet w Salerno we współpracy z Uniwersytetem Technicznym w Rydze! 

Z przyjemnością informujemy, że trzecia edycja Letniej Szkoły 2022 pod nazwą SUSTAINABLE CONSTRUCTION “Next generation: greener, smarter, stronger” odbędzie się we włoskim Salerno w dniach: 28.08-3.09.2022. Wydarzenie będzie mieć charakter hybrydowy. 

Szkoła letnia będzie wyjątkowym wydarzeniem, podczas którego studenci, eksperci i profesorzy będą mogli się spotykać, uczyć, wymieniać swoją kulturą i wiedzą, wspierając się nawzajem.

Więcej szczegółów na temat szkoły letniej można znaleźć pod tym linkiem: https://www.diciv.unisa.it/en/teaching/focus?id=857

Dowiedz się więcej o SustaCon na: www.facebook.com/SustaCon/

 

Zgłoszenia

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20czerwca 2022 r. Potwierdzenie przyjęcia zostanie przesłane do kandydatów nie później niż do 23 czerwca 2022 r. Więcej szczegółów na temat procedury płatności zostanie podanych po zgłoszeniu przyjęcia.

Opłaty

OPCJA 1- Dołącz osobiście. Opłata rejestracyjna za szkołę letnią w tym przypadku wynosi 100 €.

OPCJA 2 - Dołącz on-line! Wybierając tę opcję opłata rejestracyjna wynosi 150 €.

Opłata rejestracyjna obejmuje: obiady na czas trwania szkoły oraz wycieczki, materiały do szkoły letniej.

 

W przypadku pytań można pisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktować sie z organizatorami na portalach społecznościowych: www.facebook.com/SustaCon 

Media społecznościowe Politechniki Opolskiej