English Version Русская версия Українська версія
CZCIONKA:
KONTRAST:

Dział Współpracy Międzynarodowej

Drodzy studenci!

Jeśli najbliższe wakacje chcielibyście spędzić zdobywająć doświadczenie i podróżując po Stanach Zjednoczonych... już teraz powinnieście pomyśleć o aplikacji do programu Camp Leaders! Zachęcamy Was serdecznie do krótkiej relacji Alicji Krowickiej, która w zeszłe wakacje zrealizowała swój amerykański sen. 

 

Cześć!
Nazywam się Alicja i studiuję na Uniwersytecie Opolskim. W minione wakacje brałam udział w wymianie kulturowej z USA, gdzie spędziłam ok. 3 miesiące. Przez 2 miesiące pracowałam jako opiekun na amerykańskim campie YMCA Sloane w Stanie Connecticut, a potem miałam możliwość podróżowania po Stanach przez 30 dni za zarobione kieszonkowe. Program, z którym udało mi się wyjechać to Camp Leaders.

Cały wyjazd był dla mnie niesamowitym przeżyciem. Wyszłam ze swojej strefy komfortu, poznałam ludzi z całego świata i podszkoliłam swój angielski.

Jeśli tak jak mnie od zawsze kręciły Cię Stany i chciałbyś wyjechać, przeżyć to co ja w dodatku za małe pieniądze to serdecznie zapraszam na jeden z punktów informacyjnych, gdzie dowiesz się więcej o programie oraz rowieję każde Twoje wątpliwości.

Jeśli jednak nie możesz dotrzeć na spotkanie to napisz do mnie na instagramie @ala.nie.ma.kota_ gdzie również możesz zobaczyć więcej relacji z mojej podróży.

Po wiecej informacji o programie zajrzyj na stronę: https://www.campleaders.com/pl/

img_20220904_122921.jpg

img-20220801-wa0072.jpg

screenshot_20221025_181321.jpg

Dział Współpracy Międzynarodowej nie uczestniczy w procesie aplikacji. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Media społecznościowe Politechniki Opolskiej