English Version Русская версия Українська версія
CZCIONKA:
KONTRAST:

Dział Współpracy Międzynarodowej

Internacjonalizacja i jej granice. Uniwersytet w León dobrze rozumie, że programy międzynarodowe stają się coraz ważniejsze. Korzystając z faktu, że ich dwóch byłych studentów zostało wybranych jako nowi astronauci Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA), tematem tego tygodnia będą właśnie granice internacjonalizacji (jeżeli takowe istnieją). 

CO SIĘ BĘDZIE DZIAĆ? Program obejmuje wiele ciekawych warsztatów i wykładów o tematyce transwersalnej (Internacjonalizacja: Where is the limit?, "Internationalisation at home", European University Alliance, New Mobility Opportunities, Responsible Consumption and Production., Erasmus+ Psychology ,Historical International Routes -European University Alliance).

KTO MOŻE SIĘ ZGŁOSIĆ? Formularz zgłoszeniowy: ULe International Week 2023 (google.com)

Termin: 11/04/2023.  - 23:59

KIEDY: Od poniedziałku 20.03.2023 r. do piątku 11.04.2023 r.

GDZIE: León, Hiszpania

Istnieje możliwość dołączenia do intensywnego kursu języka hiszpańskiego (6 godzin) oferowanego przez hiszpańską instytucję ( na różnych poziomach). Będziesz również można skorzystać z pełnego programu kulturalnego (zwiedzanie miasta, wycieczki, zajęcia lokalne, tapas tour...) 

WAŻNE: Nie ma żadnej opłaty za zgłoszenie!

INFO iweek UNILEON 2023.pdf

 

Zainteresowanych przyjazdem na to wydarzenie, zachęcamy do sprawdzenia informacji i wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Po zarejestrowaniu się, zostanie przesłany program ze wszystkimi szczegółami oraz wszystkie niezbędne informacje praktyczne dotyczące zakwaterowania, sposobu dotarcia do León itp.


Kontakt: Héctor Paredes Suárez (koordynator tygodnia międzynarodowego). Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Jest to dobra okazja do mobilności dydaktycznej i szkoleniowej w ramach sojuszu uczelni, która pozwala nam wzmocnić więzi współpracy na każdym poziomie akademickim!

iweek_UNILEON1.jpg

iweek_UNILEON2.jpg

Media społecznościowe Politechniki Opolskiej