English Version Русская версия Українська версія
CZCIONKA:
KONTRAST:

Dział Współpracy Międzynarodowej

środa, lipiec 10, 2024 49

Zapraszamy do relacji studentki wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki - Nadii Savchendo, która spędziła semestr na tureckiej uczelni w Alanyi. Jak wyglądają studia w Turcji oraz co ma do zaoferowania nadmorska miejscowość Alanya? Odpowiedzi w sprawozdaniu!

poniedziałek, lipiec 08, 2024 144

Już dziś rozpoczął się Intynsywny Program Mieszany (BIP) na wydziale Budownictwa i Architektury. Studenci Architektury Politechniki Opolskiej wraz ze studentami z dwóch uczelni partnerskich: Pavia University (Włochy) oraz Technical University of Liberec (Czechy) oficjalnie rozpoczęli fizyczną część na Politechnice Opolskiej skupiając uwagę na temacie BIP-a "Sustainable Infill Development."

piątek, lipiec 05, 2024 44

Drogi Studencie, Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, rozwijać swoje umiejętności językowe i organizacyjne oraz poznać ciekawych ludzi z całego świata? Mamy dla Ciebie doskonałą okazję! Rusza nabór na nowych Mentorów dla studentów Erasmusa!

czwartek, lipiec 04, 2024 43

Nasza uczelnia partnerska Breda University of Applied Sciences zaprasza pracowników Politechniki Opolskiej na BUas staff week 2024, który odbędzie się w dniach 25-29.11.2024.

piątek, czerwiec 21, 2024 120

W dniach 9 i 10 października 2024 Technology, Restoration and Arts Enhancement Centre (TECHN&ART) z Polytechnic University of Tomar (IPT) w w Portugalii organizuje pierwszą Międzynarodową Konferencję HeriCC, której celem jest stworzenie forum dyskusji na temat nowych zagadnień związanych z DZIEDZICTWEM, KONSERWACJĄ i KREATYWNOŚCIĄ.

Media społecznościowe Politechniki Opolskiej