English Version Русская версия Українська версія
CZCIONKA:
KONTRAST:

Dział Współpracy Międzynarodowej

środa, grudzień 07, 2022 238

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta rozpoczęła nabór wniosków konkursowych w ramach programu Fulbright Specialist Program 2023-24. Umożliwia on polskim instytucjom nawiązanie współpracy z wybitnymi amerykańskimi specjalistami i specjalistkami oraz wspólną realizację projektu (od 2 do 6 tygodni).

poniedziałek, grudzień 05, 2022 247

Drodzy studenci! Jeśli najbliższe wakacje chcielibyście spędzić zdobywająć doświadczenie i podróżując po Stanach Zjednoczonych... już teraz powinnieście pomyśleć o aplikacji do programu Camp Leaders! Zachęcamy Was serdecznie do krótkiej relacji Alicji Krowickiej, która w zeszłe wakacje zrealizowała swój amerykański sen.

piątek, grudzień 02, 2022 233

Studenci Politechniki Opolskiej! Braliście udział w projekcie Erasmus+? Chcielibyście podzielić się swoimi wrażeniami z innymi studentami? Chcecie pochwalić się swoimi umiejętnościami językowymi? Chcecie udoskonalić umiejętność wystąpień publicznych? Proponujemy udział w wydarzeniu organizowanym przez Centrum Językowe – ERASMUS INSPIRATIONS – STUDENTS FOR STUDENTS LECTURES.

czwartek, grudzień 01, 2022 234

Po przeszło dwóch latach przerwy na Politechnice Opolskiej znów udało się zorganiować Międzynarodowy Dzień Gotowania, ulubione wydarzenie wszystkich studentów Erasmus+. W tym roku oprócz pracowników Działu Współpracy Międzynarodowej i studentów Mentor PO w organizację "najsmaczniejszego dnia w roku" włączyli się też przedstawiciele Zespołu ds. mobilności międzynarodowych z Uniwersytetu Opolskiego.

środa, listopad 30, 2022 231

W grudniu Centrum Językowe Politechniki Opolskiej rusza z klubami konwersacyjnymi z języka angielskiego i polskiego! Będą aż trzy! Stopniowo, Centrum będzie Was informować o każdym z nich. Dzisiaj zapraszamy na konwersacje z języka polskiego dla wszystkich obcokrajowców studiujących na naszej Uczelni (i nie tylko 😉). Pierwsze spotkanie z dr Beatą Świerczewską już w najbliższy piątek - 2 Grudnia ! Spotkania są darmowe i nie wymagają rejestracji ! Serdecznie zapraszamy!

poniedziałek, listopad 21, 2022 372

Po dwuletniej przerwie powraca najsmakowitsze wydarzenie w całym roku akademickim! Zapraszamy na MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ GOTOWANIA, który organizujemy wspólnie z Uniwersytetem Opolskim. Data: 25.11.2022 Godz.: 17:00 - 20:00 Miejsce: BISTRO STACJA, ul. Mikołajczyka 16, budynek "Łącznik"

Media społecznościowe Politechniki Opolskiej