English Version Русская версия Українська версія
CZCIONKA:
KONTRAST:

Dział Współpracy Międzynarodowej

wtorek, czerwiec 21, 2022 48

Nasza uczelnia partnerska University of León organizuje pierwszą wirtualną wymianę Gear Up ! Inicjatywa ma za zadanie promować internacjonalizację studentów, wymianę kulturową oraz przygotować do ewentualnej fizycznej wymiany ERASMUS! Jest to świetny sposób na podszkolenie umiejętności językowych, poznanie innych międzynarodowych studentów oraz rozwinięcie swojej wiedzy w interdyscyplinarnych kierunkach!

środa, czerwiec 15, 2022 93

W dniach 6 – 10 czerwca Politechnika Opolska gościła przedstawicieli kilkunastu uczelni z Europy, Afryki, Azji i Ameryki Południowej, którzy odwiedzili naszą uczelnię w ramach 11 edycji Erasmus Partnership Conference – EPIC 2022.

czwartek, czerwiec 02, 2022 98

Zapraszamy do krótkiej relacji z wyjazdu szkoleniowego przedstawicielek Działu Współpracy Międzynarodowej Marty Dębowskiej i Aleksandry Domereckiej na uczelnię partnerską Alanya HEP University w Turcji.

wtorek, maj 31, 2022 147

Pracownicy administracyjni Politechniki Opolskiej biorą aktywny udział w programie Erasmus+. W kwietniu br. mgr Anna Stefanowska-Strzodka z Biura Projektów Europejskich, mgr Magdalena Filipek z Centrum Transferu Technologii, mgr inż. Anita Forc z Wydziału Mechanicznego oraz mgr Adriana Grzesik z Wydziału Inżynierii Produkcji i Logistyki przebywały w Pafos na Cyprze na Neapolis University Pafos.

czwartek, maj 26, 2022 236

Drodzy Studenci! Nasza uczelnia partnerska Lucerne University of Applied Sciences and Arts zaprasza na kolejną już edycję International Summer School 2022, która odbędzie się w Lucernie w dniach: 04-09.09.2022r. Tegoroczny temat przewodni to " Circular Economy and Sustainable Value Propositions". Więcej informacji o programie można znaleźć w grafice poniżej.

środa, maj 25, 2022 127

Studencie! W związku ze zbliżającym się końcem roku akademickiego pragniemy przypomnieć, że możesz skorzystać z fantastycznej oferty praktyk zagranicznych w ramach programu Erasmus+! Po Twojej stronie leży znalezienie praktykodawcy i nawiązanie z nim pierwszego kontaktu. My zajmiemy się formalnościami, pomożemy w wypełnieniu dokumentów oraz wypłacimy Ci pieniądze na pobyt!

Media społecznościowe Politechniki Opolskiej