Letnia szkoła trzech kontynentów

Dzięki liczącej sobie okrągłe 10 lat współpracy, która łączy Illinois State University i Politechnikę Opolską oraz – nieco młodszym, bo 4-letnim kontaktom z Cadi Ayyad University w Marrakeszu – do Opola przyjechała 12-osobowa grupa studentów i wykładowców z USA oraz Maroka. Nasi goście wezmą udział w zajęciach na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii i zobaczą, jak żyją i studiują ich koledzy zza oceanu i Morza Śródziemnego.

Więcej informacji znajdziecie w Wiadomościach Uczelnianych: https://wu.po.opole.pl/letnia-szkola-trzech-kontynentow/

International Summer Scool 2018 05 21 7103

 

 

Międzynarodowa Letnia Szkoła-VŠB – Technical University of Ostrava

Zapraszamy studentów Politechniki Opolskiej do zapoznania się z ofertą Międzynarodowej Letniej Szkoły, organizowanej przez naszą partnerską uczelnię VŠB – Technical University of Ostrava:

We are launching the 2nd call for our International Summer School Ostrava 2018 application!

From 9 July through 27 July 2018 the summer school offers 10 separate one week courses of intensive courses taught by skilled professors and the specialists of the highest regard in their fields.


For more information, please visit our Summer School website: http://issostrava.cz or download the brochure here

Deadline for registration: 31 May 2018.
Should you have any inquiries, please do not hesitate to contact us at: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

iss 2018 plakat A4

XIX edycja programu stypendialnego na Letnie Kursy - University of Almeria

University of Almeria oferuje 10 stypendiów dla studentów zainteresowanych uczestnictwem w Letnich Kursach w Almerii. Stypendia w pełni pokrywają opłaty za kurs, zakwaterowanie i posiłki obiadowe w trakcie trwania kursu.

Więcej informacji na temat wymogów stypendialnych i procesu składania wniosku można znaleźć na stronie internetowej www.ual.es/cursosdeverano
Pytania kierować można na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

I Wykłady Otwarte „Inspiration”

We wtorek – od 13.00 do 14.30 oraz w czwartek – od 11.00 do 12.30 w sali P6-19/20 budynku Studium Języków Obcych odbędą się I Wykłady Otwarte „Inspiration”.

Będzie to okazja do obejrzenia i posłuchania  7-minutowych prezentacji w języku angielskim przygotowanych w całości przez studentów Politechniki Opolskiej, którzy opowiadać będą o tym co ich w życiu inspiruje i fascynuje.

Łącznie, w obu dniach są zaplanowane 24 wystąpienia studentów z różnych kierunków i różnej narodowości, których łączy to, że mają pasje i chcą o niej opowiedzieć.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w pierwszym takim wydarzeniu w Studium Języków Obcych odbywającym się w ramach XVI Opolskiego Festiwalu Nauki.

plakat SJOv1.1 Kopia