Ayush Scholarship Scheme 2017-18

The Embassy of India in Warsaw is pleased to offer scholarships under the AYUSH Scholarship Scheme of the ICCR to pursue studies in Ayurveda & Yoga in India during the academic session 2017-18. The ‘Application Form’ and ‘Guidelines’ for the scheme are attached below. The same can also be downloaded from the ICCR’s website www.iccr.gov.in

Czytaj więcej...

Nabór na letni kurs języka tureckiego

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą letniego kursu języka tureckiego️, którego patronatem jest Ambasada Turcji w Polsce.
Nabór wniosków trwa do 16 czerwca!
Szczegóły znaleźć można na stronie ambasady:

tr

 

Erasmus Partnership Conference 2017

W dniach 15-18 maja na Politechnice Opolskiej odbędzie się dziesiąta edycja Erasmus Partnership Conference – EPiC 2017, której organizatorem jest Dział Współpracy Międzynarodowej. EPiC 2017 oraz European Robot Challenge (ERC 2017) organizowane są w ramach International Academic Week 2017.

plakat epic 2017

Czytaj więcej...

Jubileuszowa Erasmus Partnership Conference

Dwa tygodnie temu Politechnika Opolska gościła kilkudziesięciu przedstawicieli zagranicznych uczelni, którzy w ramach Erasmus Partnership Conference (EPiC) zorganizowanej przez Dział Współpracy Międzynarodowej odwiedzili Opole. Tradycyjnie jak co roku EPiC był częścią International Academic Week, który rozpoczynał European Robot Challenge, następca organizowanego trzykrotnie Opolskiego Festiwalu Robotów. Rok 2017 był jednak datą szczególną z uwagi na fakt, że tegoroczna edycja Erasmus Partnership Conference odbywała się już po raz dziesiąty.

Więcej o konferencji przeczytać można w Wiadomościach Uczelnianych -> klik

EPiC 2017 photo

Zaproszenie do Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu

Zapraszamy studentów na zorganizowaną przez kuratora Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu wystawę pt. "Byty Pokątne" autorstwa Bolesława Polnara (oprowadzanie w języku angielskim).

Darmowe wejściówki odebrać można w biurze Działu Współpracy Międzynarodowej (pok. A-204, ul. Mikołajczyka 5).

invit POLNAR eng