English Version Русская версия Українська версія
CZCIONKA:
KONTRAST:

Dział Współpracy Międzynarodowej

wtorek, wrzesień 27, 2022 33

Drodzy pracownicy! Seinäjoki University of Applied Sciences zaprasza do udziału w Międzynarodowym Tygodniu SeAMK 2022 - Education, RDI and Internationalisation , który odbędzie się w dniach 21-25 listopada 2022 r. Program zawiera ciekawe, prezentacje eksperckie i warsztaty oraz oferuje możliwości nauczania, spotkań i networkingu. Tydzień zorganizowany jest częściowo w formie hybrydowej.

czwartek, wrzesień 22, 2022 39

Drodzy Pracownicy! Nasza uczelnia partnerska Vilnius University of Applied Sciences ogłasza Staff Training Week, który odbedzie się 5-9.12.2022 . Program jest dedykowany zarówno pracownikom dydaktycznym jak i administracyjnym. Tematem przewodnim będzie "Kreatywność jako nieograniczone zastosowanie wiedzy."

poniedziałek, wrzesień 19, 2022 44

Z wielką przyjemnością informujemy, że 9. międzynarodowa konferencja naukowa w Singidunum University w Belgradzie (Serbia) FINIZ 2022 odbędzie się w piątek, 2 grudnia 2022 roku . Mając na uwadze kolosalne zmiany geopolityczne, ekologiczne i biznesowe na całym świecie, tegoroczna konferencja nosi tytuł: " Business resilience in a changing world" („Odporność biznesowa w stale zmieniającym się świecie”). Konferencja, podobnie jak w ubiegłym roku, odbędzie się online za pośrednictwem platformy Microsoft Teams .

poniedziałek, wrzesień 19, 2022 77

Nowy program Erasmus+ wprowadził nowe intensywne programy mieszane (Blended Intensive Programme) jako alternatywną mobilność dla studentów i pracowników. BIP łączy krótkoterminową mobilność fizyczną (5 dni na uczelni organizującej) z komponentem wirtualnym dzięki czemu mobilność Erasmus-a staje się coraz bardziej elastyczna. Zajęcia online są prowadzone na zmianę przez profesorów z współorganizujących uczelni partnerskich zapewniając szeroką perspektywę oraz wysoki poziom przekazywanej wiedzy.

piątek, wrzesień 16, 2022 69

Portugalska IPB zaprasza do siebie wykładowców Politechniki Opolskiej na okres od 19/02/2023 do 19/07/2023. The Polytechnic Institute of Bragança podziela wizję zróżnicowania poprzez promowanie internacjonalizacji, innowacji pedagogicznych oraz badań opartych na praktyce. Chcąc wzmocnić swój unikalny projekt, IPB otwiera zapisy na wizytę zagranicznych wykładowców na semestr letni.

wtorek, wrzesień 13, 2022 70

Okres wakacji dla studentów Wydziału Mechnicznego był pracowitym czasem poświęconym na zwiększenie swoich kompentencji zawodowych oraz na rozwój własnych zainteresowań. Dzięki programowi Erasmus+ studenci kierunku Lotnictwo i Kosmonautyka realizowali swoje praktyki zawodowe na Uniwersytecie Technicznym Chemnitz w Niemczech. Jeśli jesteście ciekawi czego może nauczyć zagraniczna praktyka, zapraszamy do realcji naszego studenta Aleksandra Gawrysia.

Media społecznościowe Politechniki Opolskiej